Znak rozpoznawczy kapelusz... w nim tylko jestem sobą, mam poczucie własnej wartości, czuję się pewnie. Każdy ma ulubioną rzecz w swojej sz...

Była sobie dziewczyna w kapeluszu

Znak rozpoznawczy kapelusz... w nim tylko jestem sobą, mam poczucie własnej wartości, czuję się pewnie. Każdy ma ulubioną rzecz w swojej szafie, moją jest właśnie on. Znalazłam go przypadkiem, a nie mogę się z nim rozstać. Zakładam go praktycznie zawsze...Czy to będzie blog o moim kapeluszu? Raczej nie, choć pewnie będzie wyrazistym elementem na tle moich pasji.
Kiedyś chciałam być projektantem mody, po nocach szkicowałam nowe projekty, niestety marzenie zostało trochę zaniedbane, co nie zmieniło mojego dużego zainteresowania modą i wyrażania przez nią siebie.
Kolejną pasją była fotografia, chodzenie z aparatem i robienie zdjęć wszystkiemu co przykuwało moją uwagę, brak czasu trochę ostudził mój zapał, choć aparat czeka cały czas gotowy do użycia.
W kącie pokoju stoi jeszcze gitara, trochę przykurzona i zapomniana, ale czasami wieczorem zdarza się, że wezmę ją do ręki i zagram kilka akordów...lepiej mi potem zasnąć.
W kilku zdaniach jest to co kocham i czym się interesuję, to też można będzie znaleźć na tym blogu. Zapraszam do czytania.
2 komentarze:

  1. Bardzo dobry początek, miłego blogowania :)

    OdpowiedzUsuń
  2. tak, dam sobie rękę uciąć, że już Cię gdzieś widziałam poza Off Fashion =]

    OdpowiedzUsuń