Trochę mnie tu nie było, ale był to okres ciężkiej pracy... Odkryłam, że jeśli człowiek bardzo czegoś pragnie i skupi się na tym co koc...

Z miłości do grafiki   Trochę mnie tu nie było, ale był to okres ciężkiej pracy... Odkryłam, że jeśli człowiek bardzo czegoś pragnie i skupi się na tym co kocha, to jest w stanie osiągnąć bardzo wiele. Dziś chcę wam pokazać niektóre z moich prac graficznych, które powstały przez ostatnie pół roku.
   Grafiką interesowałam się odkąd dostałam pierwszy komputer (ok. 2003r.) minęło sporo czasu, ale zawsze moja droga życiowa ocierała się o komputery. W gimnazjum i liceum uczyłam się na profilu informatycznym, na studiach niedawno uzyskałam tytuł inżyniera na kierunku Edukacja Techniczno-Informatyczna. Pracowałam... i doznałam zderzenia z rzeczywistością bo po jakimś czasie przestałam się rozwijać. Nie ma nic gorszego niż brak rozwoju i to nie ważne w jakiej dziedzinie. Na szczęście wróciłam do grafiki po godzinach (często zarywałam noce), jednak gdy porównałam ostatnią moją ilustrację z pierwszą wykonaną na tablecie stwierdziłam, że było warto! 

modelka4 photoshop33


Więcej moich prac Tutaj!

3 komentarze:

  1. WOW rewelacyjne prace. ile bym dała za taki talent!

    Ostatni portret trochę jak Khloe Kardashian

    OdpowiedzUsuń
  2. Ale bosko, też chcę taki portret :)

    OdpowiedzUsuń