Ostatnio mam wrażenie, że ciągle jestem w drodze, nawet jeśli fizycznie się nie przemieszczam. W drodze do skończenia studiów, w drodze do z...

W drodze

Ostatnio mam wrażenie, że ciągle jestem w drodze, nawet jeśli fizycznie się nie przemieszczam. W drodze do skończenia studiów, w drodze do znalezienia pracy, w drodze do wymarzonej sylwetki, w drodze do osiągnięcia czegokolwiek... Każdą wolną chwilę poświęcam na rozbudowywaniu mojego graficznego portfolio i poszukiwaniu pracy w zawodzie grafika... nie jest łatwo, ale nikt nie powiedział, że będzie. Blog i fotografia zeszły na dalszy plan, a jedyną rzeczą jaką robię, kiedy nie siedzę przy komputerze jest podziwianie Kielc i okolic z pozycji siodełka rowerowego :). Mam nadzieję w niedługim czasie zrealizować kilka nie dających mi spać po nocach zdjęć i wprowadzić na blogu powiew świeżości, a na razie zostawiam was ze zdjęciami z moich rowerowych wypraw :)

10 komentarzy:

 1. Gdzie są zrobione dwie ostatnie fotki? Piękne rejony

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Przedostatnie zdjęcie to mostek na wzburzoną po opadach Lubrzanką nieopodal Cedzyny, a ostatnie to most nad Czarną Nidą w Marzyszu Drugim :)

   Usuń
 2. Podobno droga do osiągnięcia celu jest lepsza niż sam cel ;)
  fajne zdjęcia ;)

  OdpowiedzUsuń
 3. CZasem trzeba nabrać dystansu żeby wrócić z impetem :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Życiowa prawda- człowiek jest zawsze w drodze, ciągle do czegoś dąży...
  Ale ta droga jest a wile lepsza niż sam cel daje nam adrenalinę, mobilizację i chęć.
  Dzięki takiej drodze nasze życie jest barwne :)
  Powodzenia ;)

  OdpowiedzUsuń