Czasami jest tak, że pomysły same przychodzą nam do głowy, czasami siadamy przed białą kartką papieru i mamy pustkę w głowie. Chyba nie ma s...

Poszukiwanie inspiracji

Czasami jest tak, że pomysły same przychodzą nam do głowy, czasami siadamy przed białą kartką papieru i mamy pustkę w głowie. Chyba nie ma sposobu na przywołanie weny twórczej...a może jednak są takie rzeczy które sprawiają, że dostajemy nagłej chęci do tworzenia? Ja chyba takich nie mam.
Jako przyszły grafik bardzo mało rysuje, jestem na siebie zła bo kiedyś robiłam to stosunkowo często. Czuję jakbym cofała się w rozwoju zamiast robić kolejne kroki naprzód. Niedawno jednak podjęłam decyzje... koniec z wymówkami! Na urodziny poprosiłam mojego chłopaka o szkicownik i staram się w nim rysować wszystko co choć przez chwilę pojawiło się w mojej wyobraźni. Wreszcie czuję, że wszystko zmierza w dobrym kierunku tak jakbym odnalazła ścieżkę, którą przez chwile zgubiłam w ciemnym lesie. Czy mam talent? Raczej nie, ale czy Picasso miał talent? (kwestia sporna)...Był artystą i nikt mu tego nie odmówi, bo najważniejsze robić w życiu to co się kocha i czerpać z tego przyjemność :)

7 komentarzy:

 1. O raju! Jak nie jak tak! Masz talent!! :) Piękne rysunki! :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Pięknie, masz ciekawy styl!!! Też kiedyś rysowałam i malowałam, ale odkąd pojawił się MAłoletni jakoś nie mam już na to czasu:/

  Dołączam do obserwujących i dziękuję za odwiedziny:)!!  OdpowiedzUsuń
 3. Masz talent! :D I to jaki! Znam ten moment gdy chce coś narysować jednak nic nie wpada do głowy nazywam to zablokowaniem artystycznym, które niestety potrafi dłuuugo trwać...Ale potem jest taka fala inspiracji, że nie ma czasu narysować wszystkich pomysłów ;)

  OdpowiedzUsuń
 4. Najważniejsze to chyba systematyczność :) Czasem trzeba się zmusić, by sięgnąć po ołówek, ale po chwili przepadamy i czerpiemy już przyjemność z rysowania :)
  A Ty zdecydowanie talent masz!

  OdpowiedzUsuń
 5. kochana, piękne masz te ilustracje. ja ostatnio w niczym nie mogę odnaleźć inspiracji.
  http://coeursdefoxes.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 6. Masz talent dziewczyno! zazdroszczę...

  OdpowiedzUsuń