Jak pewnie niektórzy z Was wiedzą jakiś czas temu założyłam własną markę na platformie liveheroes.com , gdzie możecie teraz kupić bluzę ...

Własna marka + konkurs

  Jak pewnie niektórzy z Was wiedzą jakiś czas temu założyłam własną markę na platformie liveheroes.com, gdzie możecie teraz kupić bluzę z dziewczyną w kapeluszu i nie tylko. Skąd pomysł? Liveheroes to super miejsce dla twórców gdzie mogą wyżyć się artystycznie i jeszcze na tym zarobić!
Założenie marki przez platformę jest o wiele łatwiejsze niż zakładanie własnej firmy odzieżowej (może kiedyś), po prostu udostępniam moje grafiki o nic więcej się nie martwię :). Ubrania na stronie nie należą do najtańszych, ale jakość wykonania przy tego typu nadrukach jest naprawdę zadowalająca. Jeśli chodzi o kwestie finansowe, pieniądze może nie są duże (dostaję % od sprzedaży), ale pozwolą mi inwestować w założenie własnej działalności. Zachęcam serdecznie do korzystania z platformy, nie tylko do kupowania, ale jeśli tak jak ja fotografujecie, malujecie lub tworzycie grafiki może to również miejsce dla Was! :)
KONKURS!
Jeśli macie ochotę na poduszkę z moją grafiką oraz kod ze zniżką 30% na dowolny produkt z platformy zapraszam do wzięcia udziału w konkursie, a zadanie jest następujące:

 • Wrzuć na Instagram fotkę w kapeluszu lub innym nakryciu głowy
 • Koniecznie dodaj hashtagi #girlinhat #dziewczynawkapeluszu
 • Oznacz profil @engraphic
 • Konkurs trwa od 22.05.2017 do 04.06.2017 do godziny 23:49

NAGRODY:
 • poduszka + kupon rabatowy 30% (ważny 2 tygodnie)

 • Wygrywa autorka najciekawszego zdjęcia :)

POWODZENIA!

4 komentarze:

 1. zazdroszę,ja niestety nie jestem na tyle uzdolniona żeby myśleć o swojej grafice np na poduszkach czy zakładanie własnej marki, ale trzymam kciuki żeby się udało :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Kiedy jakiś następny konkurs? masz w planie?

  OdpowiedzUsuń